نمایشگاه بین المللی بتن آماده شهر آفتاب

شرکت اکسپوسی امکان بازدید مجازی از نمایشگاه ها را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. از این رو با بازدید مجازی از دومین نمایشگاه بتن آماده شهر آفتاب می توان به تمامی اطلاعات غرفه های حاضر در نمایشگاه دسترسی داشت.

سامانه تور مجازی نمایشگاه‌ها به عنوان یک پلتفرم فناوری پیشرفته، فرصتی مناسب برای ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به صورت آنلاین فراهم آورده است. چنین سامانه ای به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که به راحتی و بدون حضور فیزیکی از هر نقطه‌ای به نمایشگاه دسترسی داشته باشند. افراد می‌توانند از طریق این سامانه به جستجو و مرور محصولات مختلف شرکت کننده ها پرداخته و از محل غرفه های حاضر در نمایشگاه و خدمات و دستاوردهای آنها مطلع شوند.

یکی از امکانات ویژه برای بازدید از دومین نمایشگاه بتن آماده شهر آفتاب، سامانه تور مجازی این نمایشگاه بود. از طریق این سامانه که توسط شرکت اکسپوسی اجرا می شود، کاربران می‌توانند از قسمت منو این سامانه به لیست کامل غرفه داران دسترسی پیدا کنند و اطلاعات مربوط به غرفه و شرکت مورد نظر را مشاهده نمایند. علاوه بر این عکس هایی با زاویه ۳۶۰ درجه با فاصله ۳ متری که کل سالن‌ها و غرفه ها را پوشش می‌دهد نیز از طریق این سامانه قابل مشاهده است.

دومین دوره نمایشگاه بتن آماده شهر آفتاب در تاریخ ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شد. در این رویداد چهار روزه، شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی آخرین محصولات و خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.

تور مجازی نمایشگاه بتن آماده شهر آفتاب

در این بخش می توانید با انتخاب سالن مورد نظر و کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) ماوس از غرفه های نمایشگاه بتن آماده شهر آفتاب بازدید نمایید.